مصورسازی

در دنیای مشتری محور و دیجیتالی امروز، بسیاری از صاحبان کسب و کار ها و مدیران، با اطلاعات بیش از حد بمباران می‌شوند. آن ها به دنبال راه هایی برای کنترل و ابزاری برای درک بهتر داده های سازمان خود می‌گردند.
یکی از بهترین راه حل ها برای این مسائل استفاده از هوش تجاری است.
هوش تجاری فرایندی است شامل به کارگیری داده های سازمانی، فناوری و تجزیه و تحلیل که از طریق داشبورد های هوشمند، گزارش ها و هشدار های مبتنی بر داده که در اتخاذ تصمیم به مدیران کمک می‌کند.
با به کار گیری هوش تجاری می‌شود داده ها را، در هر جا و هر زمان تجربه کرد.


پروژه راهور

در این پروژه سوانح رانندگی به تفکیک محل سانحه، وضعیت جوی، روز هفته، علت سانحه و… در سال 1397 بررسی شده و به صورت پویا به تصویر کشیده شده.

پروژه نظارت بر ماینینگ

به دلیل ماهیت آسیب پذیر و حساس این دستگاه ها نظارت بر قدرت، دما و سرعت فن به صورت برخط امری حیاتی است.سیستم هشدار دهنده و گزارشات دوره ای در این پروژه لحاظ شده است.


پروژه نظارت بر سیستم توزیع

سیستم توزیع شریان حیاتی شرکت محسوب می‌شود بهینه سازی در شبکه توزیع یک روش کاهش هزینه ها در عین حفظ کیفیت است.با کمک این گزارش مدیران می‌توانند با صرف کمترین زمان و هزینه به عملکرد سیستم توزیع نظارت کنند.

پروژه بررسی نظرات مشتریان

مشتری حقیقت مخض است. شرکت های پیشرو با بررسی نظرات مشتریان و به سرمایه گذاری در جهت افزایش رضایت مشتری و بهبود خدمات گام برمیدارند.با کمک این گزارش مدیران به سرعت به مشکلات سیستم پی میبرند.


بررسی اهداف فروش

یکی از مهمترین دغدغه های مدیران دسترسی سریع و آسان به گزارشات کار بخش‌های مختلف (به ویژه بخش فروش) و بررسی میزان تحقق اهداف اولیه در بخش های مختلف است. هدف این گزارش رفع اینگونه نیازها و بررسی میزان کارایی استراتژی های قبلی است.

متن کاوی و بررسی اخبار

اخبار منتشره در خبرگذاری های مختلف و محتوای تولیدی در شبکه های اجتماعی داده های مهمی برای صندوق های سرمایه گذاری، بازار سرمایه


گراف استارتاپ ها – شتابدهنده سنجیده

در این گراف استارتاپ های اکوسیستم نوآوری ایران به تفکیک حوزه فعالیت ، نوع شتابدهی، درجه کیفی استارتاپ و شتابدهنده به سفارش شتابدهنده سنجیده تصویر کشیده شده است.

بررسی ویروس کرونا از دید علم داده ها

در این گزارش به صورت زنده پراکنش جغرافیایی مبتلایان، تعداد بهبودی و تلفات و پیشبینی های مبتنی بر یادگیری ماشین بر پایه رفتار این ویروس در ایران ارائه شده است.